Jak sprawić, aby dziecko nie marzło zimą w dłonie, a jednocześnie miało zapewniony ciekawy element garderoby, który urozmaici zwyczajną stylizację? Oczywiście zakładając mu kreatywne rękawiczki – z jednym lub pięcioma palcami! Jakie modele warto mieć w swojej szafie?

Grube, ciepłe rękawice

Podstawowym zadaniem rękawic jest oczywiście zapewnianie ciepła dłoniom nawet w najmroźniejsze dni. Doskonale radzą sobie z tym rekawiczki dostępne na https://jacadi.pl/ . Wykonane z grubych, nieprzemakalnych tkanin, ocieplane wewnątrz są w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Rękawiczki Jacadi uszyte zostały w taki sposób, aby gwarantowały swobodę palcom, a przy tym ściśle obejmowały dłoń i tym samym były wygodne podczas długich spacerów za rączkę, czy zabaw w śniegu. Ważną ich cechą jest także funkcjonalność – niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowy sznurek, który pozwala trzymać rękawiczki zawsze przy rękawach kurtki i nie zgubić ich – nawet gdyby zsunęły się z ręki.

Dlaczego warto postawić na Jacadi?

Oferowane przez Jacadi rękawiczki to modele kreatywne, w bardzo ciekawych fasonach, wzorach i kolorach. Z jednej strony są niezwykle uniwersalne i łatwo je dopasować do całego outfitu dziecka – szczególnie do kurtek marki Jacadi. Z drugiej strony zaś można wybrać bardziej fantazyjny model i dzięki temu nieco ubarwić zwyczajną, jednolita stylizacje. Za pomocą rękawiczek uda się stworzyć coś niebanalnego, co z pewnością spodoba się nie tylko dziecku, ale i jego rodzicom. Tej zimy warto postawić właśnie na rękawiczki jako tren nie tylko na ogrzane dłonie, ale również na ciekawą stylizację malucha. Intrygujące wzory i postacie naszyte bezpośrednio na zewnętrznej części rękawiczek sprawią, że maluch będzie chciał je nosić na dłoniach i dzięki temu łatwiej będzie zapobiec zdejmowaniu rękawiczek w trakcie świetnej zabawy na mrozie. Ponadczasowy fasony rękawic powodują, że rękawiczki Jacadi można nosić nie tylko przez jeden sezon, ale tak długo, jak długo pasują one na dziecięce rączki.