W internecie można znaleźć wiele teorii i sposobów, które mają na celu zwiększyć nasze szansę na wygraną w lotto. Ostatnimi czasy powstały nawet firmy trudniące się doradztwem w tym zakresie. Oto kilka sposobów, by przyciągnąć do siebie szczęście.
Pierwszą teorią jest powtarzalność. Wielu stałych graczy skreśla od lat te same numerki w nadziei, że w końcu nadejdzie dzień, w którym zostaną wylosowane. Zawsze to jakiś sposób. Najważniejsze by skreślać regularnie i trzymać się wybranych przez siebie liczb.
Drugi sposób to dostępne w sieci statystyki lotto. Ten system opiera się na interpretacji. Ważna jest analiza dotychczas wylosowanych numerów, oraz oszacowanie prawdopodobieństwa i wykluczenie ich ponownego wypadnięcia.
Kolejna metoda opiera się na skreślaniu numerów najrzadziej wypadających. Jeśli nasze ulubione liczby nie chcą pojawić się na zwycięskim kuponie, warto zastanowić się nad tym systemem.
Ostatnim sposobem jest wizyta u wróżki. Jeżeli żadne wyliczenia, żadne statystyki, ani szczęśliwe liczby nie chcą zostać wylosowane, ostatnim ratunkiem może okazać się nasza wiara w szczęśliwy los. Profesjonalni astrolodzy potrafią wiele wyczytać z horoskopów urodzeniowych. Być może dzięki temu dowiemy się jak sprzyjać naszemu szczęściu?