Idealnie proste włosy to marzenie wielu kobiet. Ten trend nadal jest modny, choć powoli można zaobserwować również, że powoli do łask wracają także włosy kręcone. W jaki sposób można uzyskać idealnie proste włosy i co należy wziąć pod uwagę decydując się na taki zabieg u fryzjera?
Prostowanie włosów może odbywać się na co najmniej dwa sposoby. Pierwszym z nich jest standardowe prostowanie za pomocą prostownicy. Tego typu urządzenie powinno mieć ceramiczne płytki lub korzystać z podczerwieni.

 

W innym przypadku bardzo prawdopodobne jest, że przyczyni się do zniszczenia włosów, zwłaszcza jeśli zabieg będzie powtarzany.
Drugą metodą jest zastosowanie keratynowego prostowania włosów. Ta metoda nie tylko przyczyni się do zwiększenia wygładzenia włosów, ale także je odżywi. Warto jest jednak przed zabiegiem skorzystać z opinii profesjonalisty, ponieważ nie może być on wykorzystany w każdym przypadku.
Jeśli chodzi o prostowanie włosów cena Poznań zależy ona zwykle od tego, jakiego typu będzie to prostowanie. Zazwyczaj keratynowy zabieg będzie droższy, ponieważ wymaga dodatkowego mycia włosów oraz oceny ich stanu.